Header Ads

"Nawiedzony" obraz sprzedany w Nowej Zelandii.

Użytkownik największego portalu aukcyjnego w Nowej Zelandii - Trade Me - wystawił na sprzedaż obraz, wkrótce po tym, jak zaobserwował szereg niewyjaśnionych zdarzeń w jego domu. 

Obraz "Soul Bowl" został zakupiony w antykwariacie w Pauanui. Od początku nowy właściciel podejrzewał, że coś - będącego w obrazie - znalazło się w domu. Wystawiając go na aukcji napisał, że obraz jest przerażający i "przybył z własnym cieniem". 


"Kupiony w Pauanui w antykwariacie. Podejrzewany, że jest nawiedzony, nie przeklęty, ale to coś w nim znalazło się w domu."Ale to nie sam obraz wystraszył sprzedawcę, a seria incydentów, które - jak sam twierdzi - są związane z malowidłem. Pewnej nocy obraz sam spadł ze ściany, a jego właściciel doświadczał innych dziwnych zjawisk. Kolejnej nocy sprzedawca, przez okno pokoju na piętrze, w którym wisiał malunek, zauważył przechadzającą się ciemną postać (w pomieszczeniu nie było nikogo). Po krótkim śledztwie nastąpił kolejny incydent. Cień właściciela został rzucony na podjazd, kiedy ten wyglądał przez okno swojego domu. Jak zaznacza:

"Sprzedaż, ponieważ posiadanie jest zbyt nieprzyjemne. Dobre dla kogoś kto interesuje się zjawiskami paranormalnymi."


Aukcja zakończyła się w piątek 19. stycznia 2018 roku. Cena obrazu była podbijana 50 razy, a jej ostateczna wysokość to 150$. Gratulujemy zwycięzcy aukcji i czekamy na kolejne doniesienia związane z "Soul Bowl". Źródło info: trademe.co.nz
Źródło foto: trademe.co.nz

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.