Header Ads

Internet wrze! Sasquatch zarejestrowany w lesie w Pensylwanii. [Video]

Kryptozoolodzy na całym Świecie próbują rozwikłać zagadkowe wideo z Pensylwanii z obrazem Wielkiej Stopy. Film został nakręcony 15 lutego 2013 roku na terytorium doliny Belle, jednak dopiero teraz zyskał rozgłos. Autor filmu napisał:

"W dniu, w którym zdecydowałem się wyjść z domu i przejść się po torach kolejowych koło lasu, w pewnym momencie zmęczyłem się i zacząłem szukać pnia lub zwalonego drzewa, aby usiąść na nim. Po chwili , gdy znalazłem drzewo i usiadłem na nim, nagle zauważyłem wysoką czarną postać stojącą około 30 stóp ode mnie. Wyciągnąłem smartfona, którym chciałem sfilmować pociąg, i zacząłem nagrywać stworzenie. Myślę, że to mnie zauważyło, ponieważ nagle podskoczyło i pobiegło w lewo. Potem zatrzymał się za grupą drzew i pobiegł w przeciwnym kierunku. Jego prędkość była niesamowicie wysoka, biorąc pod uwagę śnieg, gałęzie i kamienie na ziemi. Wkrótce potem straciłem go z oczu. Szczerze mówiąc nie wiem, co to było. Z pewnością nie powiem, że to była Wielka Stopa, ale mogę wam powiedzieć, że to nie była ludzka istota. Bardzo się bałem, że będzie biec w moim kierunku, ale na szczęście tak się nie stało."Amerykanin nie wyjaśnił dlaczego ukrywał to wideo przez prawie pięć lat i dlaczego nagle zdecydował się nim podzielić. Jednak kryptozoolodzy i inni niezależni badacze tajemniczych stworzeń, które pojawiają się co jakiś czas na Świecie, podają prosty powód: ludzie często nie wierzą nie tylko swoim oczom, ale nawet zdjęciom czy filmom. Z tego powodu większość tych zapisów, nie wspominając o ustnych lub pisemnych zeznaniach, po prostu nie wychodzi na światło dzienne. 


Źródło info: micetimes.asia
Źródło foto:  By The original uploader was Lizard King at English Wikipedia [GFDL or CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia Commons


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.