Header Ads

Pilot marynarki wojennej widział UFO!

Były pilot marynarki wojennej opowiedział o swoim nieziemskim doświadczeniu z 2004 roku. Jego zeznania pojawiają się kilka dni po oficjalnym ujawnieniu przez Pentagon istnienia tajnego biura badającego istnienie UFO. 

Komandor David Fravor, były dowódca eskadry, który pracował jako pilot marynarki przez 18 lat, powiedział w poniedziałek - 18 grudnia 2017 roku, że odbył regularną misję treningową u wybrzeży Kalifornii w 2004 roku. kiedy jego jednostka została skierowana do zbadania dziwnych niezidentyfikowanych obiektów, które przemieszczały się z wysokości 24 do 6 km, po czym zniknęły. 

Po przelocie w promieniu 100 km od miejsca, Fravor  powiedział w wywiadzie dla Washington Post, że zobaczył obiekt o kształcie Tic-Tac'a:

"12 metrów długości bez skrzydeł, po prostu zawieszony nad wodą"

To spowodowało zaburzenia na wodzie, nietypowe dla helikoptera lub samolotu, i bardzo szybko się poruszało. "Myślę, że to nie było z tego świata" - mówił z kolei w ABC News.
"Nie jestem szalony, nie piłem. To było - po 18 latach latania, widziałem prawie wszystko co mogłem widzieć w tym królestwie, a to nie było nic bliskiego"

Zainteresowanie historią Fravora wzrosło teraz, gdy informacje Pentagonu są w sferze publicznej. Pentagon ogłosił, że finansowanie programu zaawansowanej identyfikacji zagrożeń lotniczych trwało od 2007 do 2012 roku, a jego budżet wyniósł zaledwie 22 miliony z budżetu Departamentu Obrony, który wyniósł 600 miliardów dolarów. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.