Header Ads

Najbardziej nawiedzona lalka na świecie? Poznajcie Aydę!

Nate i Kaleigh Raterman to paranormalni eksperci, którzy są właścicielami "Muzeum Cieni" w Nebrasce. Według ich strony internetowej "The Museum of Shadows" jest najbardziej nawiedzonym muzeum w środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Budynek jest pełen "tajemniczych i nawiedzonych artefaktów", ale żaden z nich nie jest tak nawiedzony jak lalka Ayda.

Ayda jest rzadką 27-calową lalką, która została wykonana w 1889 roku w Niemczech przez Simon & Halbig. Przez lata była przekazywana z rąk do rąk aż trafiła do domu pełnego negatywnej energii i nienawiści. Rodzina zamieszkująca budynek zdecydowała się jej pozbyć w momencie gdy jej członkowie zaczęli czuć się "nieswojo". Kiedy próbowali się jej pozbyć, ona wracała, aż w końcu właściciele postanowili oddać ją Raterman'om. Ci po wprowadzeniu Aydy do jej nowego domu w muzeum, zaczęli słyszeć dziwne odgłosy.

"Rozpoczęliśmy naszą podróż w kierunku prywatnej strefy kwarantanny kiedy usłyszeliśmy ten głęboki szept pochodzący z tyłu SUV'a mówiący "Chcę wyjść", a następnie płacz dziecka" - powiedział Nate.Od tego czasu podjęli specjalne środki ostrożności. Wszyscy, którzy widzieli lalkę "na żywo" mówią, że napełnia ich lękiem i strachem.


"Kiedy musiałem ją przenieść, musiałem ubrać kombinezon przeciwko niebezpiecznym substancjom i wciąż czułem moc od niej. Lubię nazywać to paranormalnym kacem ponieważ ona sprawiła, że poczułem się chory mając ogromną migrenę. Teraz jest w swoim stałym, zamkniętym pudełku, a klucze są poza jej miejscem przebywania, aby uchronić się przed szansą, że kiedykolwiek się wydostanie."

Inne przedmioty w muzeum to przedmioty wykorzystywane w niebezpiecznych okultystycznych działaniach i szatańskich praktykach na całym Świecie.Źródło Info: Museum of Shadows
Źródło foto: Museum of Shadows / YoutubeBrak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.