Header Ads

Peru w szoku! Płomienna kula dowodem na istnienie kosmitów? [Video]

Mieszkańcy Peru byli ostatnio świadkami najbardziej tajemniczej obserwacji potężnej kuli ognia, którą można było zobaczyć na niebie. Peruwiańskie Siły Powietrze stwierdziły, że rzekome UFO to zidentyfikowany satelita, który spadał tuż przed lądowaniem w południowo-wschodniej części kraju. Obserwacje wywołały szereg spekulacji o tajemniczej kuli ognia. 

Aby uniknąć jakichkolwiek plotek i teorii spiskowych dotyczących obiektu, który przekomo był Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym lub asteroidą, Siły Lotnicze natychmiast ujawniły zdjęcia kosmicznych śmieci znajdujących się w miejscu lądowania. 
"Według pierwszej analizy to zbiornik paliwa nieużywanego satelity" - powiedział w oświadczeniu Pedro Palza z Peruwiańskiego Centrum Sił Powietrznych - "Mówimy o części satelity, który przestał działać. Powszechnie nazywa się to kosmicznym śmieciem."Chociaż miejscowa ludność cywilna przestała się ekscytować tajemniczym obiektem tuż po wyjaśnieniach Sił Powietrznych, to dyskusja ożyła na nowo po upublicznieniu filmu z ognistą kulą, zrobionego telefonem komórkowym. Widać na nim, że płonący obiekt porusza się w niewytłumaczalny sposób, znacznie różni się od jakiegokolwiek spadającego dotychczas znanego obiektu. Płomienie uniemożliwiają jednoznaczne stwierdzenie na co patrzymy. 

Meteorolog Alejandro Fonseca, z Universidade Federal do Acre, który jest ekspertem od astronomii, ujawnił, że nie ma żadnej asteroidy, która mogłaby spaść w tym obszarze. Jak powiedział może to być satelita lub inny sztuczny kosmiczny śmieć. 

"Kiedy śmieci wchodzą do atmosfery dochodzi do intensywnego tarcia, co powoduje, że zaczynają płonąć. Tak też mogło stać się i w tym przypadku."Małe, ale znaczące dowody na istnienie kosmitów pojawiają się niemalże codziennie. Wcześniej pojawiły się kontrowersje wokół małej, doskonale okrągłej wyspy w Argentynie, która została zauważona w Google Maps. Serwisy informacyjne donosiły także o kosmitach wysyłających nam sygnały radiowe, wkrótce po tym, jak międzynarodowy zespół astronomów zbliżył się o krok bliżej do rozwiązania wielkiego znaku zapytania związanego z wybuchami, które zdarzają się w kosmosie. Wybuchy emitują znaczną ilość energii w ciągu milisekundy, która jest większa niż całkowita energia emitowana przez nasze Słońce w ciągu jednego dnia. 

Źródło info: tecake.in
Źródło foto: Screen Youtube

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.